בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית – המפתח להכיר ולהתרשם מהעסק שלכם

בניית אתרי תדמית דומה לבניית עסק פיזי. כל מי שיש לו עסק פיזי, כמו חנות ממתקים, בית קפה או חנות בגדי וינטג‘, יודע שהחזות של העסק היא זו שתגרום לעוברים והשבים להיכנס אל תוך החנות. שהשילוט, הצבעים, הלוגו שמעל הדלת והתצוגה המשתקפת מהחלונות הארוכים הם אלו שיובילו להחלטה האם העסק הזה מספיק אטרקטיבי ושווה את הזמן והכסף שלנו הלקוחות.

אתר תדמית הוא החזות הדיגיטלית שלכם והוא זה שיגרום לגולשים השונים להתרשם מהעסק שלכם ולהחליט אם הם רוצים לרכוש את מרכולתכם. אתם רוצים אתר תדמית שיהיה מרשים. שיהיה נוח, רספונסיבי וקל להתמצאות. אנחנו יכולים לעזור לכם בכך ולגרום לעסק שלכם להראות באופן המיטבי ביותר במרחב האינטרנטי.

בניית אתרי תדמית

אתר תדמית – הנציג שעובד בשבילכם 24/7

בעידן הגלובלי שבו ניתן להגיע מכל העולם ומכל רחבי הארץ אל האתרים השונים ברשת, אתר תדמית יהיה הנציג שלכם וכל מי שירצה בלי תלות במיקומו ובזמן החיפוש יוכל להיכנס לאתר, להתרשם מהעסק שלכם ואף לבצע רכישה או פעולה שאתם מייעדים לאתר (למשל, יצירת קשר או הרשמות לניוזלטר). אתם מוזמנים ליצור עמנו את הנציג העסקי שלכם ברשת. חברת H-tech מומחית בתחום בניית אתרי תדמית ונשמח להתאים, לעצב ולבנות את האתר מתאים בדיוק לכם.  ביחד עם התאמה לעולם ה- ux-ui  וההקפדה על חווית המשתמש, יהיה לכם אתר תדמית מנצח.

מה כולל אתר תדמית?

לרוב, בניית אתר תדמית כוללת מספר עמודים קטן יחסית  שכמו שתיארנו, מטרתו להעניק הכרות מספקת ומרשימה עם העסק שלכם. מעבר לדף הבית ולדף יצירת הקשר העמודים השונים מעניקים מידע על המוצרים או השירותים השונים שלכם.

אתר התדמית משקף את הייחודיות והבידול שלכם ביחס לאתרים ועסקים מתחרים והוא נבנה לאחר אפיון אתר מקיף והבנת ייעוד ומטרות העסק שלכם. אתר התדמית העסקי מיועד להשאיר את הגולשים באתר, לגרום להם לרצות לעבור בין העמודים ולקרוא את התכנים השונים ואף לפעול.

בניית אתרי תדמית למיתוג העסק

כפי שכולם יגידו לכם אתר תדמית הנו כרטיס הביקור שלכם וביחד איתנו אנו נמתג את העסק שלכם וניצור את הרושם שאתם רוצים להשאיר על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. הנוכחות העסקית שלכם חשובה לנו. מתוך כך, אנו מקפידים כבר מההתחלה שהאתר יהיה אתר רספונסיבי, נוח לגלישה והתמצאות ונעים לעין.

מכיוון שאנו רוצים גם שהאתר שלכם לא יישכח ויישאר ידוע רק לכם ולקרובים אליכם, חברתנו מתחשבת בכללי הקידום האורגני בכל תהליך בניית אתר תדמית בכדי לאפשר בהמשך הדרך במידה שתרצו בכך, קלות ונוחות קידום ומינימום צורך בתיקונים ובהשקעת משאבים נוספים לשיפוץ האתר.

אז אם אתם רוצים אתר ייחודי ומרשים ושהלקוחות הפוטנציאליים יישארו בתוך האתר ולא יעברו בתוך שניות לאתרים מתחרים שנמצאו בתוצאות החיפוש, פנו אלינו  ונתחיל בעבודה.

להצעת מחיר וייעוץ ללא עלות!

השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם

פרויקטים אחרונים

פיתוח | עיצוב | קידום

פילטונה

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר
לצפייה בפרויקט

3dny מדפסות תלת מימד

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר מכירות
לצפייה בפרויקט

פרבר

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר
לצפייה בפרויקט

myscout

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר מורכב הכולל חיפוש לפי פרמטרים שונים
לצפייה בפרויקט

עידן ניידיץ

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר
לצפייה בפרויקט

עורך דין גיא סרוסי

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר
לצפייה בפרויקט

עורך דין שלמה כהן

איפיון, עיצוב ופיתוח אתר
לצפייה בפרויקט